از پلاستیک دور شویم و ساک دستی سازگار با محیط زیست تهیه کنیم

ساک دستی های پارچه ای سازگار با محیط زیست از کاغذ ، پنبه ، کنف و سایر مواد ساخته شده، به آرامی جای کیسه‌های پلاستیکی را می‌گیرند. به عنوان مثال می‌توانند در فروشگاه‌ها به عنوان جایگزینی برای پلاستیک باشند.

با توجه به اینکه می‌دانیم روزانه چه مقدار کیسه پلاستیکی بدون هیچ توجیهی تولید و مصرف می‌شود و تقریبا چرخه مصرف اکثر آنها تنها یک روز می‌باشد، چرا با ارائه ساک دستی‌ های سازگار با محیط زیست به جای کیسه‌های پلاستیکی، به زندگی خود و مشتریان خود کمک نمی ‌نیم تا گزینه‌های مثبت و دوستانه تری به محیط زیست ببخشیم؟

در ایران طیف وسیعی از مدل‌های ساک دستی مختلف ساخته شده از پارچه ها را داریم که از پلاستیک دوام بیشتری برخوردار بوده و کاملا سازگار با محیط زیست هستند.

ادامه مطلب را بخوانید تا از ساک دستی هایی که ارائه می دهیم مطلع شوید.


اگر می‌خواهید بدانید روند تولید ساک دستی پارچه ای مناسب برای کسب و کار شما چگونه است، این مطلب را مطالعه کنید


پنبه

پنبه یا همان متقال که در بازار به این نام مصطلح شده است، گزینه مناسبی برای کسانی است که خواهان ساک دستی سبک تر و بسته‌بندی راحت تری هستند. خدمات طراحی و تولید ما به نحوی است كه می توانیم ساک دستی های پارچه ای تولید كنیم كه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

پنبه فرآوری شده

پنبه فرآوری شده مزایای مشابه پنبه را دارد. به این مفهوم که به راحتی چاپ می‌شود و به واسطه‌ی سبک بودن آن، حملش آسان می‌باشد. ساک دستی هایی که با این جنس از پنبه تولید می‌شود، بادوام تر و سفت تر هستند، بنابراین ممکن است انتخاب خوبی برای موقعیت‌ّهایی باشد که می‌خواهیم وسیله با وزن بالا درون آن قرار دهیم.

گونی بافت

اگر به دنبال ساک دستی های قوی و محکم هستید، گونی بافت ها انتخاب مناسبی هستند. با افزودن دستگیره های محکم به داخل آن، می‌توان به آنها دوام بیشتری داد. این ساک دستی ها هم قابل چاپ هستند و هم ظاهری خارق العاده و طبیعی را نشان می دهد.

در گروه هنری برسیون، شما همه اینها را دارید، ما ساک دستی های سازگار با محیط زیست را توسط گروه فوق العاده خود، تولید و عرضه می‌کنیم! با ارائه ساک دستی های سازگار با محیط زیست به مشتریانتان، پیام مثبتی را ارسال می‌کنید و تلاش آگاهانه‌تری برای کنار گذاشتن پلاستیک‌های یکبار مصرف انجام می‌دهید. پس چرا در سال جاری این کار را انجام ندهیم؟برای گرفتن مشاوره در مورد قیمت‌ها و روند اجرای کار، با ما در ارتباط باشید.

021-88989150
Info@bersiun.com

;