5 مورد استفاده برای ساک های پارچه ای بدون بند

تقریبا همه فکر می‌کنند ساک های پارچه ای بدون بند یا همان کیسه‌ های جمع شو، کم ارزش هستند، منتها برخلاف این باور، کیسه های جمع‌ شو، واقعاً مفید هستند.

در ادامه 5 استفاده مفید که می‌توانید از آنها استفاده کنید را برای شما می‌گوییم.

۱- کیف بدنسازی

کیسه های جمع شو پارچه ای به دلیل انعطاف پذیر بودن و باز و بسته شدن راحت آنها ، کیف های بدنسازی درخشانی را برای شما به وجود می‌اورند. هم مربیان و هم هنرجوها در استفاده از آن واقعاً راحت باشند.

کیسه های جمع شو پارچه ای علاوه بر اینکه جادار و نرم هستند، قابل شستشو نیز هستند. شما می‌توانید بعد از یک ورزش طولانی و یا یک تورنمنت سخت که باعث شده کامل انرژی جسمانی خود را از دست بدهید، تمام وسایل خود را یکجا درن آن بریزید و هر چه سریع‌تر خودتان را  به یک حمام گرم و با لباس تمیز در حال نوشیدن موهیتو خنک نزدیک کنید.

۲- نگهداری اسباب بازی ها

ساک های پارچه ای بدون بند برای نگهداری اسباب بازی هایی مانند لگو، ماشین و موارد دیگر بسیار عالی هستند. به خاطر جنس پارچه ای که دارند، در مقایسه با جعبه به راحتی شکل‌ می‌گیرند، به این معنی که می‌توانید اسباب بازی های بیشتری را درونشان قرار دهید.

۳- ارتقا برند

شما می‌توانید با چاپ لوگو یا مارک تجاری خود و توزیع آنها در برنامه های برندینگ خود، نام تجاری خود را در زندگی روزمره مردم وارد کنید.

به این ترتیب شما نه تنها منفعت و راحتی، نصیب مشتریان خود می‌کنید که به آنها نشان می‌دهید در کنارشان هستید.

نمونهّ‌های چاپ شده عمده برای گروه نوک و همچنین گروه حامیان را ملاحظه کنید.  

۴- استفاده روزمره

مزایای بسیاری همراه ساک های پارچه ای بدون بند وجود دارد‌، مانند انعطاف پذیری، شستشوی آسان، سبک و قابل حمل و همچنین قابل تنظیم بودن آن. همه اینها باعث می‌شود تا کیف مناسبی برای استفاده روزمره باشند.

۵- کیف مدرسه کودکان

ساک های پارچه ای بدون بند، کیف‌های شگفت انگیزی را برای بچه‌های شما ایجاد می‌کنند که می‌توانند با آنها به مدرسه بروند. شما حتی می‌توانید به آنها خود اجازه دهید که بر روی این ساک های دستی پارچه ای بدون بند، خلاقیت کوچکشان اجرا کنند تا کارهای بزرگی را شاهد باشند و با دوستان خود در مدرسه به اشتراک بگذارند.


ما در گروه هنری برسیون، ساک پارچه‌ای بدون بند را به صورت عمده تولید می‌کنیم. این ساک دستی‌ها می‌توانند کاملا براساس نیاز شما طراحی و تولید شوند. ما به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.

۰۲۱-۸۸۹۸۹۱۵۰

info@bersiun.com

 

 

;