مزایای تولید ساک دستی پارچه ای با برند اختصاصی برای فروشگاه‌های بزرگ

ساک دستی پارچه ‌ای به سرعت به یک انتخاب محبوب برای مصرف کنندگان تبدیل شده است، دلیل آن کاملا مشخص است. آنها سازگار با محیط زیست هستند ، قابل استفاده مجدد هستند و از دوام بالایی برخوردارند. از همین رو به نظر می‌رسد برای صاحبان فروشگاه‌های بزرگ مانند هایپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های شهروند، رفاه، کوروش، جانبو و ... که روزانه مصرف بالایی به لحاظ کیسه‌های پلاستیکی دارند و همچنین قصد دیده شدن را دارند، سرمایه گذاری در ساک دستی  پارچه‌ای اختصاصی،  نیازی به محاسبه کردن و توجیه پذیری را نداشته باشد. چرا که بازده خوبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شده و حس خوب رضایت را برای استفاده کنندگان که به وسیله آن خرید روزمره خود را انجام می‌دهند، به ارمغان می‌آورد.

در ادامه به برخی از مزایای ساک‌ دستی پارچه ‌ای اختصاصی برای این دسته از فروشگاه‌ها نگاهی بیندازید.

۱- ابزار موثر برندسازی

ساک‌ دستی پارچه ‌ای به عنوان وسیله خرید روزمره که مارک تجاری شرکت‌ سفارش دهنده روی آن حک شده است، فرصت مناسبی است که هم کاهش مصرف کیسه‌های پلاستیکی را شاهد باشیم و هم برند شرکت سفارش دهنده در جاهای مختلف شهر دیده می‌شود.

ساک دستی پارچه‌ای را به راحتی می‌توان اختصاصی کرد و به سفارش دهنده این امکان را می‌دهد تا ساک‌های خرید خیره کننده‌ای را که مصرف‌کنندگان دوست دارند ایجاد کنید.

بعلاوه ، با افزودن مارک تجاری خود همیشه کنار مشتریان خود هستید.

۲- مقرون به صرفه

ساک‌ دستی پارچه‌ ای اختصاصی فروشگاه‌های بزرگ و هایپرمارکت‌ ها در مقابل هزینه‌ّهای خرید کیسه‌ّ های پلاستیکی بسیار مقرون به صرفه هستند، به این معنی که به راحتی می‌تواند جایگزین کیسه‌ّهای پلاستیکی شود که اغلب در این فروشگاه‌ها به مشتری برای حمل خرید خود می‌دهند. دلیل این جایگزینی، دوام بالا و قابل استفاده مجدد بودن ساک دستی پارچه ای در مقابل کیسه‌های پلاستیکی می‌باشد. به همین خاطر صاحبان این فروشگاه‌ها دیگر نیازی نیست حجم بالایی در دفعات مختلف، کیسه پلاستیکی تهیه کنند.

۳- مزایای مصرف‌کنندگان و صاحبان فروشگاه‌ها

ساک دستی پارچه ای مزایایی را هم برای مصرف‌کنندگان و هم برای صاحبان فروشگاه‌ها به ارمغان می آورد ، که ما آن را یک برد برد می‌بینیم!

ساک دستی پارچه ای سازگار با محیط زیست نه تنها به عنوان یک محصول تبلیغاتی عمل می‌کند بلکه حس دلنشینی را به تصویر می‌کشد و یک راه عالی برای نشان دادن اینکه شما نسبت به آینده محیط زیست نگران هستید.

مصرف‌کنندگان عاشق دریافت یک کیسه دوستدار محیط زیست هستند که به اندازه کافی بادوام باشد و در آینده مجدداً به دلایل مختلفی بتواند مورد استفاده قرار گیرد. به علاوه ، با خرید از فروشگاه مورد علاقه خود، آنها مفتخر به نمایش آن خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید ساک دستی پارچه ای با واحد فروش ما در ارتباط باشید.
۰۲۱-۸۸۹۸۹۱۵۰
sales@bersiun.com


;