چگونگی تولید ساک دستی پارچه ای مناسب برای کسب و کار شما

ساک دستی پارچه ای از آنجایی که برای محیط زیست مناسب هست، رفته رفته محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و حس رضایتمندی بیشتر و بهتری نسبت به کیسه پلاستیکی به مشتری ارائه می‌دهد. گروه هنری برسیون، طی ۷ سال گذشته، برخی از بهترین فرآیندهای تولیدی را دارد و ما در اینجا دقیقاً نحوه تهیه ساک دستی پارچه ای را برای کسب و کار شما توضیح می‌دهیم.

۱- تهیه پارچه متقال یا کتان مناسب کسب و کار شما

اولین مرحله برای تولید ساک‌ دستی پارچه ‌ای انتخاب پارچه هست. پارچه متقال که معمولا برای تولید ساک دستی پارچه ای استفاده می‌شود تنوع زیادی دارد. از نوع نخی که استفاده شده است تا گرماژ و رنگ به کار رفته. طبیعتا برای استفاده‌های مختلف متریال مختلفی نیز باید استفاده شود. به عنوان مثال اگر محصولی که می‌خواهد در کیسه پارچه ای قرار گیرد وزن قابل ملاحظه ای داشته باشد، می‌بایست پارچه مصرفی گرماژ بالاتر و همچنین دسته‌ّهای محکم‌تری داشته باشد و یا اگر صرفا کاتالوگ کسب و کار شما به منظور ارسال برای مشتریانتان ما ارسال می‌شود، دیگر نیازی نیست گرماژ پارچه را بالا انتخاب کنید.


برای آگاهی از مزایای تولید ساک دستی پارچه ای برای فروشگاه‌های بزرگ، این پست را مطالعه کنید


۲- چاپ لوگو یا طرح کسب و کار شما بر روی پارچه

بعد از برش پارچه در اندازه‌ای که مورد نیاز کسب و کار شما می‌باشد، نوبت به چاپ طرح یا لوگوی کسب و کارتان بر روی پارچه است. ما در این موقع که نوبت چاپ روی پارچه‌ های شما می‌رسد، طرح آماده شده شما را می‌گیریم. گروه هنری برسیون، هم برای طراحی و هم برای چاپ طرح شما، انتخاب‌های مختلفی را برای این مرحله از فرآیند ارائه می‌دهد. ما می‌توانیم تا ۱۲ رنگ مختلف را همزمان، بر روی پارچه شما چاپ کنیم.

۳- دوخت ساک دستی

در این مرحله بعد از چاپ، وقت آن رسیده که قدم نهایی را برداریم، آن هم دوخت ساک دستی است. ما ابتدا دسته‌ّها را به دو طرف باز پارچه وصل می‌کنیم و بعد دور کار را با رشته‌های محکم بخیه می‌زنیم. دیگر کار تمام شده است و آماده بسته بندی و ارسال برای شما می‌باشد.

 

ما می توانیم طرح مناسبی را برای نیازهای شغلی شما چاپ کنیم

تخصص ما در ۷ سال گذشته به این معنی است که می‌دانیم چه کارهایی انجام می‌شود و چه چیزی در هنگام چاپ طرح، مناسب ساک دستی شما نیست. امروز برای تماس با ما در ارتباط باشید یا هر سوالی راجع به نحوه چاپ بهتر روی ساک دستی پارچه ای خود دارید با ما در میان بگذارید.

۰۲۱-۸۸۹۸۹۱۵۰

info@bersiun.com

;